| stefan2542001 a întrebat:

imi place de o fata si nu stiu cum sa fac sa-i vorbesc, si un colegul de la mine din clasa ii place de ea la fel si eu o plac. La scoala vorbesc rar cu ea si pe facebook nu vrea sa vorbeasca, cu mine dar nu stiu de ce. Cum pot sa fac sa vorbesc cu ea. Sa o fac gagica mea?

Răspuns Câştigător
| pychiu a răspuns:

Poti incerca sa vorbesti cu ea imediat dupa ore dar sa o prinzi singura si sa-i spui cat mai delicatce ce simti.

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu are rost, de vreme ce nu vrea sa Vorbeasca cu tine pe facebook inseamna ca nu te place!
Fata-n fata poate o face din respect!

| neutrino a răspuns:

Atata timp cat fata nu te place, poti sa te dai si cu fundul si cu capul de toti peretii, degeaba. Are si fata, gusturile si pretentiile ei!

| Azµre a răspuns:

Scoate-o în oraș! Încearcă și tu marea cu degetul vezi ce iese.

| FuckSchool a răspuns:

Sincer eu cred ca nu te place, parerea mea. Daca nu vrea sa vorbeasca cu tine, las-o in pace. Plus ca nu ai cum sa o faci prietena ta daca ea nu vrea, logic. Bafta.

| ghinionistul112 a răspuns:

Eu iti spun sa nu faci sa fie gagica ta din moment ce nu vrea sa comunice pe facebook cu tine? daramite in viata reala(la scoala)... Stai linistit ca va fi si pentru o fata draguta

| razvanme87 a răspuns:

Discuta cu ea la scoala si poate va imprieteniti