| ImLost a întrebat:

Salutare, in urma unui contact sexual mai " hardcore" In final a reusit sa se rupa "ata". Insa nu s-a rupt in totalitate, am sangerat foarte rau cateva ore incontinuu si acum dupa 5 zile de la acel contact sexual inca ma jeneaza. Sa merg la doctor sau sa astept pur si simplu sa se vindece in totalitate rana?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu am inteles de ce esti atat de fericit ca "in final a reusit sa se rupa ata"? Daca erai informat ai fi aflat ca imensa majoritate a barbatilor activi sexual raman cu frenul intact intreaga viata, adica pana la moarte si acest aspect/lucru nu-i deranjeaza deloc in intretinerea unor contacte sexuale normale. Trebuie sa stii ca acea "ata" isi avea rolul sau si prin ruperea ei tocmai ai reusit sa-ti provoci involuntar un deserviciu deoarece glandul penisului tau tocmai si-a pierdut o mare parte din sensibilitatea necesara care favorizeaza atingerea placerii oferite de frecarea din momentul penetrarii. Oricum raul s-a produs, insa era indicat sa fi mers imediat la un medic urolog pentru a-ti fi cauterizata rana, si astfel se rezolva in cateva minute calvarul la care te-ai supus voluntar. Daca inca te doare/jeneaza nici acum nu este tarziu avand in vedere ca s-ar putea chiar infecta rana. Foloseste Baneocin unguent. Multa sanatate.

| ImLost explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc pentru raspunsul acordat, da am zis in sfarsit deoarece ma saturasem sa imi zica fiecare prietena" vaii esti virgin" Faza nasoala e ca nu s-a rupt de tot, a mai ramas putin acolo, si sincer la cat sange mi-a curs. nu mai vreau sa aud de contact sexual prea curand, mai ales acum cand trebuie sa se rupa complet. Oricum eram hotarat sa fac acea operatie daca tot nu se intampla asta...

2 răspunsuri:
| Miihaa a răspuns:

Nu zau? Am mai vazut baieti sa sangereze dar nici chiar asa