| Alex a întrebat:

Inainte de a ma intalni cu fete, trebuie sa spun ca sunt timid inainte de intalnire sau in timpul primei intalniri? Sau cand e momentul sa spun? Multumesc!

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Niciodata.

| neutrino a răspuns:

Dupa...mult timp.

| OldSoul a răspuns:

Cand se termina intalnirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza, atunci cand simti tu. Da-ti seama cand este momentul potrivit, simti asta.

| FlorinIsc a răspuns:

Spune-le inainte. Daca nu le place inseamna ca nu te vor accepta niciodata asa cum esti. Daca nu le pasa, inseamna ca sunt pregatite sa te accepte si cu calitati si cu defecte.