| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Baieti,sa zicem ca mergeti cu iubita la mall sa va uitati la niste haine. Dupa un timp iubita va spune la urechi:,,Iubi,hai sa facem o nebunie,hai sa facem dragoste in cabina de proba".laughing)
Baieti, ati accepta o asemenea propunere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești din Brașov, vino în Tractoru la parc ca sa ma gâdili pentru a putea rade și eu straight face

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Bine ar fi sa dispari de aici cu asa intrebari.

| LordCristobal explică (pentru epurasu):

Bine ar fi sa ai un pic simtul umorului ca sa poti intelege intrebarile mele.
Iar daca nu iti plac intrebarile mele nu esti obligat sa raspunzi.

| sierra1 a răspuns:

Luați-vă o cameră!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai obsesii din cauză de presii la hormoni?

| LordCristobal explică (pentru sadrian46):

Eh,nici chiar asa domnu Sadrian.
Imi place sa creez content amuzant.

| sadrian46 a răspuns (pentru LordCristobal):

Adică te distrezi singur. Am tăcut, nu îți mai răspund.

| LordCristobal explică (pentru sadrian46):

Hai domnu Sadrian nu e nevoie sa va suparati.Imi plac unele raspunsuri pe care le dati.