| Mydogitslittle a întrebat:

Salutare la toata lumea! Deci uitati cum sta treaba. In weekend am cunoscut o fata. I-am scris..si tot am vorbit.Eu am inceput sa o simpatizez nu sa o plac super mult sau cv de genul. Iar in aceeasi zi si ea mi-a spus ca ma place...Luni am iesit cu ea cu prietena ei si cu inca 2 prieteni, ea se dadea la mine, se punea in brate la mine, ma tinea de mana, etc..chiar si cand am vorbit cu prietena ei, ea i-a zis ca-s luat si a pus mana pe mine. Am inceput chiar sa tin la ea ff mult si sa o plac, o sunam seara vorbeam etc.Pana marti cand am iesit mai multi. Ea nici macar nu a vorbit cu mine, si a zis niste chestii de mine (asta am aflat de la cineva ) care m-au deranjat. Bun, apoi ii scriu seara, si ea mi-a zis ca nu si-a batut joc dar nu avea ce face ca nu stiu ce ..ca il place pe un prieten ..Chiar m-a cam distrus, pentru ca luni se dadea la mine tot timpu' imi zicea iubire si chestii, si marti nici nu vorbea cu mine. Intrebarea mea e : Ce sa fac sa trec peste?

18 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fratele meu drag te-ai implicat prea mult... fata era buna de o tura in pat si atat suficient NU permite fetei sa isi bata joc de tine invata sa impui respect in fata lor, un baiat cu tupeu intotdeauna va ingenunchia o fata

| Scarlettt a răspuns:

In ***.E logic ca tipa te iubeste,incat a ajuns sa fie disperata, vazand ca tu nu o bagi in seama, sa te faca gelos si sa se dea la altii.E o forma accentuata de disperare... Du-te la ea si masturiseste-ti sentimentele, e clar ca te iubeste. Daca luni era moara dupa tine, si marti era disperata sa te faca sa suferi e loic ca sentimentele nu se schimba de pe ozi pe alta

| Kaℓi a răspuns:

Zi si tu "Multumesc ca am scapat de ea" si treci peste relatia asta de 24 de ore. Nu e mare lucru de capul ei, cum sa te distruga?

| MadRabbiT a răspuns:

Vroia sa il faca gelos poate pe prietenul tau, e posibil. Si dude ce atata smiorcaiala ca esti distrus FI BARBAT ce draq, fete sunt cu garla, si ce sa faci sa treci peste cauta pe alta reteta tuturor succeselor, si ai sa vezi cum o sa isi bage unghiuta in gat ca pitigoiul!

| Emilian65 a răspuns:

Las-o sa stea cu prietenul tau, ca pe tine nu te place.

| Florentina9210 a răspuns:

''Las-o. las-o sa plece'', asculta melodia lui Vescan si vei gasi raspunsul acolo!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Las.o,las.o sa zboare! Asa.s femeile-pasari calatoare.

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa era versul, eram cu mintea in alta parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florentina9210):

Sunt sigura...Dar, totusi, asa sa fie? Suntem noi, femeile, pasari calatoare?

| Florentina9210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa zica si baietii.

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Pasarile alea, care calatoresc, sunt de ambe sexe...
Asa si cu noi, oamenii.
Apartenenta la un sex sau la altul nu te face mai bun, mai destept sau mai statornic. Si femeile pot fi "pasari calatoare", si barbatii "fluturi din floare-n floare".
Ia uite, o rima involuntara.

| MadRabbiT a răspuns (pentru Florentina9210):

Ca voi fetele sunteti asa ~descurcarete¬ laughing gasiti solutii la orice

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Da,o frumoasa rima imperecheata.Ne place noua, uneori, sa formam batalioane si sa ne atacam unii pe altii...

| WaterDrop a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la ea, umple`ti timpul cu ceva care iti place.Gandeste`te ca peste 10 va fi cu un tip care o va bate la 7 coaste acasa si nu va avea nici o fericire de la viata, daca acum se comporta asa.Si cauta`ti o fata care sa te placa cu adevarat, nu doar sa te foloseasca cum a facut ea.

| ALittleDeath a răspuns:

Din chestiile de genu' inveti sa nu mai pui botul la orice. Fii mai heartless, nu o gaina

| pufipo a răspuns:

O ignori la rândul tău şi îţi vezi de ale tale

| Silviu276 a răspuns:

Stii, unele fete sunt nesimtite. Mai bine las-o in pace. Candva ar putea sa regrete faptul ca te-a deranjat.

| Bigdicky94 a răspuns:

Vei vedea ca la un moment dat iti va trece(asa am patit si eu aproape). Incearca un hobby o serie de filmr sau carti si-ti va trecr