| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toată lumea!
O întrebare pentru fete.
Sa zicem că ieșiți cu un băiat și sunteți în mașina lui noaptea într-un loc care e mai retras.
Apoi când va apucați sa pupați băiatul acesta refuza motivând că nu poate face sex în mașina lui că e o mașină sfintita
Cum ați reacționa în situația asta?

Răspuns Câştigător
| mi25 a răspuns:

As zice: mare-i gradina Ta Doamne!
Mai sunt si asemenea habotnici. Din pacate suntem tara "pupatului moastelor" si a horoscoapelor.
Eu as lasa persoana respectiva in "plata Domnului", ca mintea ei in capul ei rotund salasuieste prin colturi.

13 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Aveam p parere mai buna despre El daca zicea ca nu vrea sa faca sex pentru ca nu vrea sa pacatuiasca ci sa faca sex doar dupa nunta cu sotia lui.Sa nu faca doar pentru ca e sfintita masina...

| mihai69 a răspuns:

A mea sigur și-ar face cruce!

| VoidEternal a răspuns:

Verginica, tu esti?

| LordCristobal explică (pentru VoidEternal):

Nu,nu sunt Verginica.))))))))))
Uită-te și la alte întrebări puse de mine și o să îți dai seama că nu sunt Verginica.

| Goete a răspuns:

Si cand vine preotul si sfinteste casa, gata cu sexul in casa happy?

| LordCristobal explică (pentru Goete):

Eh,nici chiar așa.)))))))))

| Goete a răspuns (pentru LordCristobal):

Pai e casa sfanta, ca masina

| LordCristobal explică (pentru Goete):

Hai sa zicem că nu faci sex in ziua respectiva dar după 24 de ore cred că poți face sex.
.)))))))

| Goete a răspuns (pentru LordCristobal):

Atunci in prima noapte sex langa masina si peste 24h se poate in masinawinking

| mi25 a răspuns:

Dar in alta parte este de acord sa faca sex?

| LordCristobal explică (pentru mi25):

Cred că da????

| Dandinelle a răspuns:

Pai atunci mi-as face cruce

| MihailRusu a răspuns:

Chea-ma un diavol se dezfinteze locu