| liubuska a întrebat:

Salutare tuturor.Am o mica problema si ar fi foarte multumita daca ati putea sa ma ajutati cu niste sfaturi bune.Deci,sunt impreuna cu un baiat deja 1 an si 9 luni, mi se parea ca totul e ideal si el la fel, dar la un moment totul a devenit un pic altfel, el era linistit, kuminte, se komporta f frumos cu mine, mereu facea primul pas in orice cearta, dar acum nu mai este asa, ne certam f des si anume din kauza ca el nu doreste sa kalce pe mindria lui, mereu in orice cearta se primeste ca sunt vinovata eu si doar eu trebuie sa cer scuze, si a devenit cam rece, nu mai e romantik cum era, ma face sa cred ca numai sunt atit de importanta pu el, ne vedem nu atit de des ca inainte si la asta el raspunde-'ce vreai de dimineata sa stau numai cu tine?'dar el nu lukreaza si nu e okupat cu nimic.Am vb cu el pe tema data el a zis ca totul e in regula si ca tine la mine, el zice ca asta eu prea mult cer si vreau ca totul sa fie ideal.Sincer si in pat a devenit mai rece, facem sex rar, iar inainte de kiteva ori pe zi. Spuneti va rog poate e vina mea ca vreau prea multe, sau poate el s-a saturat deja de mine, nici nu stiu ce sa cred si cum sa procedez.Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Exact exact in situatia mea esti... dar baiatul la un moment dat daca ii ceri prea mult in sufoci, simte si el ca are nevoia sa respire, lasa-l putin mai liber, dupa cum mi-ai zis tu ca se comporta asta nu dovedeste deloc ca nu te mai iubeste, pur si simplu se simte prea incordat, lasa-l putin mai liber si fii mai indiferenta ai sa vezi cum se normalizeaza tot.Curajhappy

4 răspunsuri:
| Molly1 a răspuns:

thinking e posibil sa aiba pe alta... dar nu te gandi la ce e mai rau! intr-o relatie baiatului ii place sa fie cocosu asa ca lasa-l sa-si faca putin damblaua. tu nu vrei prea mult dar incearca sa ii explici daca se tot comporta asa.si la faza cu sexul poate ca nu e necesar asa de des pentru o relatie stabilahappy stai calma daca nu te iubea se despartea de tine de cand a inceput sa se comporte asa!

| RossSaid a răspuns:

Esti cu el de aproape 2 ani, ar cam trebui sa il cunosti
happy
In intrebare te-ai referit numai la tine, dar mai gandeste-te si la el, adica poate s-a schimbat, poate te inseala de e atat de ocupat, sau poate doar vrea sa fie si el mai liber. Si cica fetele sunt complicate...happy!

| Anonim134 a răspuns:

Ar trebui sa'l cunosti. e posibil sa aiba pe altcineva sau e posibil sa nuwinking

| Alexandra1694 a răspuns:

Cu siguranta s-a saturat sau poate ca a intalnit p altcineva din moment ce a devenit atat de recehappy