| JusTLiVe a întrebat:

Salutare. Nu stiu cum sa reactionez, cum sa procedez mai exact. Vorbesc cu o fata din vara pana in prezent si mi-a zis un prieten ca vrea sa fie cu mine. In clasa am o fata cu care vorbesc cu ea si ea vrea sa fie cu mine si ea mi-a mai batut apropouri si am spus de ce nu. Acum nu stiu ce sa fac, pe amandoua pe niciuna.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Invitale in club dale de baut pana va rupeti apoi faceti sex in 3

| RAY a răspuns:

Fi cu fata cu care isi place man, fi sigur ca isi place de ea, daca ceea ce placi tu nu te place atunci vezi poate in timp sa apara o placere, ce varsta ai?

| Ancient a răspuns:

Alege-o pe tipa cu care vorbeşti din vară. Asta în cazul în care îţi şi place de ea, cel puţin în egală măsură.

Fiindcă relaţiile între colegi sunt nasoale şi nu ţin. Şi să vezi după ce te desparţi de colega ta cum o să fie. Deci nu te lega la cap fără să te doară, rămâi cu fata din vară.

Şi vezi că poligamia nu-i treabă uşoară şi e şi interzisă în România. E mişto să umbli cu două odată, până în momentul în care una află.

| Anonima000000000 a răspuns:

Dar tie iti placea de colega ta?