| soultaker a întrebat:

Salutare... o fata simpla serioasa gasesc pe aici? nu mai vreau figuri fite si alte chesti de genu asta vreau ceva simplu cv serios... se mai gaseste asa ceva? eu tind sa cred ca nu prin cate am trecut pana acum tongue funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Inseamna ca tu faci alegeri gresite,nu ele sunt de vina,ci tu care le-ai tinut langa tine.
Te cred ca ai obosit si esti dezamagit,dar ca sa gasesti ce-ti doresti,trebuie sa lasi nu numai site-ul asta ci si calculatorul.
Iesi din casa si nu te du in bar,du-te intr-un parc,la o biblioteca, la un film, la o sala de sport.
Fetele linistite se relaxeaza altfel decat cele care iti placeau tie pana mai ieri.
Mult noroc!

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

O fata simpla si serioasa este. dar daca vrei sa o agati, sa stii ca a tulito'hee hee

| ccriss a răspuns:

Nu inteleg intrebarea straight face ce sfat vrei?

| soultaker explică (pentru ccriss):

O fata simpla, serioasa asta e ceea ce caut iar intrebarea era daca mai exista asa ceva...

| deea27andreea a răspuns:

Dar bineinteles ca poti gasi, dar trebuie sa cauti bine. Ca sa vezi ca exista iti dau un exemplu : EU big grin :*:*:*