| soultaker a întrebat:

Salutare o fata simpla serioasa gasesc pe aici? nu mai vreau figuri fite si alte chesti de genu asta vreau ceva simplu cv serios... se mai gaseste asa ceva? eu tind sa cred ca nu prin cate am trecut pana acum nu sunt pretentios nu ma intereseaza situatia materiala sau aspectul fizic si cu toatea astea se pare ca nu am noroc poate pentru ca sunt si o persoana foarte timida si foarte complexata? ce ar trebui sa fac in situatia asta? imi doresc doar o persoana sincera simpla care sa ma inteleaga ...atat oare am sa gasesc? sau poate imi doresc prea mult? Y M mariusell.star

Răspuns Câştigător
| F10r1n a răspuns:

FallingLeave, usor de zis luand in vedere ca lumea asta a ajuns cu fundu-n sus. Cand te gandesti ca fetele de la 12 ani sunt disperate dupa baieti si le mananca in "punctu forte". El fiind un om timid si poate vede si el lumea mai asa cum e, e mai "grele" sa gasesti normalitate in randu' fetelor nowadays; si da. tot ce se intampla in lumea asta te cam face sa apelezi la internet. Anyway, Soultaker, succes cu ce cauti si nu dispera, exista cineva pentru fiecare.

2 răspunsuri:
| DunkelheitBu a răspuns:

Nu e site de matrimoniale!

| FallingLeaves a răspuns:

Incearca sa glumesti cu fetele maiwinking Gandeste-te la ce ar putea simtii ele in acel moment. Incearca sa intuiesti ce vor. Nu incerca sa iti pierzi speranta si sa cauti fete pe site-uri ca acestea sau mai ales pe internet! Nu faci bine.
Iesi mai des pe afara, zambeste-le fetelor (dar sa nu fii ciudat sa le sperii). Baga-te in seama dar nu prea mult, spune-le cat de frumos e catelul lor spre exemplu.
Exista multe fete bune pe pamant care cauta un baiat serios ca tine. Chiar daca tu ai dat doar de "fite" pana acum tongue

Succes xD