| soultaker a întrebat:

Salutare o fata simpla serioasa gasesc pe aici? nu mai vreau figuri fite si alte chesti de genu asta vreau ceva simplu cv serios... se mai gaseste asa ceva? eu tind sa cred ca nu prin cate am trecut pana acum nu sunt pretentios nu ma intereseaza situatia materiala sau aspectul fizic si cu toatea astea se pare ca nu am noroc poate pentru ca sunt si o persoana foarte timida si foarte complexata? ce ar trebui sa fac in situatia asta? imi doresc doar o persoana sincera simpla care sa ma inteleaga ...atat oare am sa gasesc? sau poate imi doresc prea mult?

10 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Mhm asta ma intrebam si eu in legatura cu baietii thinking

| Emmeii a răspuns:

Bună.
Şi eu pot fi foarte timidă şi anxioasă în preajma persoanelor, dar ştiu că trebuie să depăşesc asta.

Caută-ţi nişte prieteni, printre care şi fete, cu care să poţi sta şi să împărtăşeşti orice lucru, cu care să te înţelegi.
Prietenii întotdeauna te ajută. E imposibil să nu ai cu cine vorbi, şi astfel să cunoşti pe cineva care să te iubească ( pentru că observ că după asta tânjeşti ).

O zi bună!

| mimiwewem a răspuns:

Eu sunt serioasă. Dacă vrei să vorbim, să-ți dau sfaturi, cu mare plăcere.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu,nu doresti prea mult.Nici nu sti cand dai de ea.

| soultaker explică (pentru Danut_Popa_1961):

Si cand dau de ea poate o pierd...din cauza timiditati si a faptului ca sunt destul de complexat pur si simplu nu stiu

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru soultaker):

Pai,cred ca trebuie sa indraznesti putin, chiar daca suferi un mic esec.Incearca sa fi cat mai natural si deschis-fetele serioase nu se cuceresc cu,, teribilisme,,.

| Vans a răspuns:

Îţi cauţi prietenă pe net?

| soultaker explică (pentru Vans):

Am cerut doar niste sfaturi si pareri...care ma pot ajuta

| Leptosome a răspuns:

Cu siguranta n-ai ales locul potrivit pentru o viitoare prietena. Intrenetul, indiferent ca esti baiat sau fata, este periculos. Daca chiar vrei ceva serios, trebuie sa fie ceva real, iar asta nu se va intampla pe internet. Si ca sa stii, multe fete prefera un baiat mai linistit -cum esti tu, din cate pot intelege. Nu te mai ingrijora si grabi atat, mai ai destul timp.
Noroc, si nu, iti doresti ceva extrem de realist. Cu siguranta o sa intalnesti intr-o zi fata potrivita.

| Veronica91 a răspuns:

Chiar crezi ca o sa gasesti aici o fata? Iesi pe strada ca gasesti o multime