| soultaker a întrebat:

Salutare o fata simpla serioasa gasesc pe aici? nu mai vreau figuri fite si alte chesti de genu asta vreau ceva simplu cv serios... se mai gaseste asa ceva? eu tind sa cred ca nu prin cate am trecut pana acum nu sunt pretentios nu ma intereseaza situatia materiala sau aspectul fizic si cu toatea astea se pare ca nu am noroc poate pentru ca sunt si o persoana foarte timida si foarte complexata? ce ar trebui sa fac in situatia asta? imi doresc doar o persoana sincera simpla care sa ma inteleaga ...atat oare am sa gasesc? sau poate imi doresc prea mult?

12 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Normal că poți găsi, dacă ști unde să cauți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica nu isi doreste prea mult? Pai cine nu vrea sa aiba alaturi o fata sincera, serioasa si care sa-l inteleaga?

Nu cauta nimeni fete superficiale, nesimtite si mincinoase, dar nu prea ai de unde sa alegi. In aceste vremuri, cam asa sunt oamenii, indiferent de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,cu siguranta o sa gasesti, niciodata nu trebuie sa disperihappy Mai exista fete cum ai descris tu mai sus.Fii optimist!

| gingergirl1 a răspuns:

Nu iti doresti prea mult!
Uite si un baiat cu picioarele pe pamant!laughing

| CristiB93 a răspuns (pentru gingergirl1):

Vorbesti de parca nu s-ar mai gasi baieti cu picioarele pe pamant.

| alexro93 a răspuns (pentru gingergirl1):

Sunt destui dar trebuie descoperiti...

| gingergirl1 a răspuns (pentru CristiB93):

Ba da, sunt mai multi dar se gasesc mai rar! Cunosc si eu unul in realitate!

| NnDWtf a răspuns:

Tu nu ceri prea mult, ele sunt prea proaste de obicei, se cred reginele gheturilor pana dau de penis.
Asteapta, nu trebuie sa disperi.

| UngUrU777 a răspuns:

Intra pe matrimoniale ortodoxesti!

| Clauditapisicuta a răspuns:

Nu ceri prea mult! Doar ca inca nu ai gasit fata potrivita pentru tine!

| CatEyes28 a răspuns:

Exista si baieti din astia? happy :O

| Romina01 a răspuns:

Ma mir ca mai exista asemenea baieti o.o