| soultaker a întrebat:

Salutare... o fata simpla serioasa gasesc pe aici? nu mai vreau figuri fite si alte chesti de genu asta vreau ceva simplu cv serios... se mai gaseste asa ceva? eu tind sa cred ca nu prin cate am trecut pana acum tongue funda

13 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Poate ca apreciezi numai aspectul fizic.Din pacate asta e prioritar pentru baieti uitand insa ca pe de o parte cele frumoase sunt uneori si instabile.materialiste...iar pe de alta frumusetea nu dureaza o vesnicie.Cu alte cuvinte cauta ofata draguta nu un fotomodel dar cu principiisi. careia sa-i mearga mintea cat de cat.

| soultaker explică (pentru pisoias):

Nu ma cunosti si poate ca nici nu o sa ma crezi dar pentru mine aspectul fizic este egal cu zero. nu vreau frumusete nu conteaza deloc vreau doar intelegere happy mersi pentru raspuns

| B343 a răspuns:

Sunt dar nu le gasesti pentru ca nu vor sa fie gasite... Ele nu prea au incredere in baieti si nu vorbesc cu ei sad

| carmen13 a răspuns:

Se mai gasesc dar daca stii unde sa cauti... daca iti cauti prietena in club, prin baruri sau pe la biliard nu o sa gasesti niciodata

| Mann02 a răspuns:

Buna intrebare, felicitari happy

| AlexCrb a răspuns:

Si ce vrei sa faci cu acea faca simpla? Sex chat?

| soultaker explică (pentru AlexCrb):

Nu chiar vreau ceva serios... dar in ziua de azi nu prea ai cu cine...cel putin asta am ajuns sa cred

| Gorath a răspuns:

Uhm...interesanta intrebare. Haha.
Putem vorbi. Lasa-mi idul tau la o intrebare de-a mea.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Dar cati ani ai daca vrei sa-mi spui si mie?

| adorablegirl a răspuns:

Uite baga id mu: prietenie_miruna_fumata.

| Mann02 a răspuns (pentru adorablegirl):

E id fals facut ca sa iti bati joc de om?

| adorablegirl a răspuns (pentru Mann02):

Nu

| Leyla1231 a răspuns:

Euhappy