| anonim_4396 a întrebat:

Salutare
prietenei mele i-a intarziat ciclul 4 zile, asta e a 4 a zi, ea are de obicei intarzieri din astea, acum 2 luni a avut 6 zile.
o doare putin, dupa nu o mai doare, dupa o doare iar
precizarea mea este ca noi ne masturbam reciproc, eu ma spal bine si i o fac ei, iar apoi ea mie. este imposibil sa fi ajuns sperma la ea

POATE FI VREO SARCINA? ARE DOAR SANII DUREROSTI IN REST NICIO SIMPTOMA

3 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Sunt sanse nule sa fii ramas gravida in conditiile asta. Sa se fii intamplat asta trebuia sa faceti sex neprotejat si nu poate fi vorba de asa ceva in cazul vostru. Stai inistit o sa i vina menstruatia curand.

| daniel2245 a răspuns (pentru HazelEyes77):

Multumesc, sper sa fie asa
daca te mai ajuta, ii curge zilnic aproape un lichid alb (care ii curgea mai mereu inainte de menstruatie ) si o cam dor sanii. dar in rest nu are simptome

| Pool77 a răspuns:

Ba frate, nu te esti ala cu masturbatul in palma sau pe deget?
Nu mai stiu sigur, n-am chef sa caut printre intrebarile tale.
Cauta pe google, cum se formeaza o sarcina.
Sperma trebuie sa ajunga in vagin, printr-un contact sexual cu finalizare in vagin cand fata este in perioada fertila.
Nu mai fiti cretini.