| Anonimul929293 a întrebat:

Salutare prieteni! Am nevoie de sfatul vostru. Tocmai ce am implinit varsta de 21 ani si de cateva luni am o "relatie" cu o tipa care a fost casatorita si are 2 copii (ea avand 33 ani). Tipa e foarte super, dar ce ati face in locul meu? Ati incerca ceva cu ea mai mult decat o aventura sau ati renunta cautand pe cineva aproape de anii vostri? Orice parere este binevenita.

12 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

E doar o aventura.
Is sterge si ea praful cu un cocosel tanar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as renunta la tipa de 33 de ani si as cauta una tanara, de 18-21 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punandu-ma-n cazul tau n-as accepta o relatie serioasa c-o femeie care are copil, eu cel putin n-as binevoi sa cresc copilul altuia.

| Anonima163333 a răspuns:

Eu,daca as fi in locul tau, as lasa-o in pace si mi-as gasi una de varsta mea.

| MPersephone a răspuns:

Ce conteaza ce am face noi? Conteaza ce doresti tu. Eu as spune sa nu ai o simpla aventura cu o femeie care are copii, pentru ca ei vor suferi cel mai mult. Daca ai planuri serioase, ce mai conteaza varsta? De unde se nasc prejudecatile astea?

| Anonimul929293 explică (pentru MPersephone):

Conteaza, pentru ca aventura o am deja. dar ma gandeam ca daca aleg sa stau langa ea o sa imi para rau sa stau cu copii altuia. dat cred ca o aleg o aventura si... la un moment dat se va incheia.

| MPersephone a răspuns (pentru Anonimul929293):

Eh, asa-i omul limitat, ti-o bagi in ce gasesti si pe urma lasi un Una consecinte. Nu-ti fa griji, oricum nu vei gasi niciodata ceea ce cauti, oamenii ca tine nu pot fi iubitiwinking

| Valentina8 a răspuns:

Tu ca baiat de 21 de ani sa fi impreuna cu o femeie de 33de ani trebuie sa fii matur. Are 2 copii, si? Daca tu vrei sa ai ceva serios cu ea nimeni nu ti spune nimic nu e nici o rusine dar copii trebuie sa i accpeti. In plus unde ar fi problema? Ca ar avea sau nu copil e oricum mult mai matura decat tine si ar trebui sa te comporti ca un barbat. Daca nu esti in stare la varsta ta sa fii barbat, sa ti asumi aceasta responsabilitate de a fi BARBAT las o in pace nu i pierde timpul si distreaza te tu. Insa pe ea las o in pace daca nu vrei ceva serios are 2copii de crescut si sigur nu vrea sa si piarda timpul. Bafta

| RM94 a răspuns (pentru Valentina8):

Se pare ca ala care a lasat-o cu 2 copii nua avut responsabilitatea de a fi barbat.

| Valentina8 a răspuns (pentru RM94):

El o pierdut. Nu femeia

| Cineva797406016386 a răspuns:

Caută una de vârstă ta căci acea e mult m-ai bătrână de cât ține și are și doi copchii și dacă te gândești doar la o aventură cu ea nu o face căci copii acea vor avea de suferit

| Ella_Miha_2000 a răspuns:

Eu zic sa-ți asculti inima, dar sa stii ca relațiile in care femeia este mai mare nu funcționează, deoarece orice femeie cauta un bărbat matur și la locul lui. Tu ești foarte tânăr și încă mai ai multe de învățat de la viața, așa și cu fiecare persoana pe care o întâlnim e o lecție sau un viitor?