| msil a întrebat:

Salutare,
Problema mea este ca sunt dependent de sex,prietena mea se plange ca nu mai poate,jumate din nopti nu doarme,ziua as face-o de oricat, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sincer, nu as vrea sa fiu in pielea prietenei tale, ar trebui sa intri in cartea recordurilor daca e asa cum zici

| msil explică (pentru mona):

Dap,merci,esti draguta

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Laba

| PastilăBă a răspuns:

Ninfomanule. Fute o capră, sigur nu se va plânge.

| zxzx a răspuns:

Bea apa.

| Azµre a răspuns:

Există clinici specializate pentru dependenții de sex... așa că pune mâna și caută.

Răspuns utilizator avertizat
| Silviumber a răspuns:

Incearca totusi sa te gandesti la cu totul altceva ce nu implica nuditate sau alte conotatii de genul asta, sper ca te-am ajutat

| alma17 a răspuns:

Du-te la un psiholog mai mult ca sigur te poate ajuta sau cumparati o papusa gonflabila.

| Alex10Timisoara a răspuns:

Sa ne-o dai noua ca poate vreau cu altu rolling on the floor

| shaormaru2000 a răspuns:

Daca ea nu mai poate, ia-ti alta care vrea mai mult! eu asa as face. mi se pare o idee buna.