| Amberr a întrebat:

Buna seara tuturor. Am 14 ani jumate si in august pe 15 e ziua mea de nume. Cum imi conving parintii sa ma lase la mare cu prietenele 1-2 nopti? Banii nu sunt o problema.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nici nu as indrazni sa le cer voie la 14 ani, fata fiind, sa ma lase singura la mare.

| pietrean a răspuns:

Ma indoiesc,ca la varsta ta,or sa te lase parintii la mare, cu prietenele. Poate, daca v-ar insoti un adult, sau chiar ei, daca spui ca banii nu sunt o problema.Platesc ei totul si gata aniversarea!

| Amberr explică (pentru pietrean):

Ma lasa sa fac aproape orice, sunt de treaba amandoi. Ce ar trebui sa le zic?

| Sociopat a răspuns:

Stai dracu acasa si nu mai manca rahat cu marea ta ca de-al dracu ma duc dupa voi si va omor doar ca sa se invete toti parintii minte sa nu-si mai lase mucii liberi prin lume. Eventual ar putea sa vina cu voi un parinte sa aiba grija sa nu va omor.