| kenox123 a întrebat:

Sa vad spun "dilema mea" happy. Am inceput sa vorbesc cu o fata de aproximativ 1-2 saptamanii si ma inteleg super bine cu ea. Am decis sa o invit la un film dar nu stiu cum sa abordez niste lucruri : cred ca si ea ma place dar nu sunt sigur daca sa ii duc niste flori, sau ceva de genu la o astfel de intalnire pentru ca momentan nu formam un cuplu happy. Un alt lucru, vreau sa va intreb daca ar trebuii sa incerc sa o sarut cand imi iau ramas bun, sau in timpul filmului, ceva de genu. Astept raspunsuri si poate alte sugestii. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

E prea mult sa mergi cu flori asa din prima. Iar cu sarutul las-o pe mai tarziu, dar poti sa o atingi discret, sa o pupi pe obraz, sa o iei in brate/mangai pe par daca iti permite. Mergi cu ea la plimbare(daca trece codul portocaliulaughing ), povestiti o gramada de chestii si daca apare cumva un moment de tacere priveste-o adanc si admirativ in ochi si zambeste, o sa o dai gatabig grin.

Nu uita de complimente, dar sa fie sincere, noi fetele ne cunoastem valoare si stim cand exagerati sau vreti sa impresionatibig grin

Bafta!

7 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Alegerea ta este buna. Sarutul ar trebui sa vina la sfarsitul serii pentru ca ar putea fi o situatie putin ciudata daca ai face asta in timpul intalnirii. Parerea mea. La partea cu flori, asta ramane decizia ta. Ar fi frumos sa ii oferi flori dar o poti surprinde cu flori la urmatoarea intalnire, nu neaparat la prima. happyBafta!

| Azµre a răspuns:

O scoți în oraș, îi dai un ghiocel și la plecare o pupi pe obraz!

| h3r a răspuns:

Un trandafir merge!
Vorbește mult cu ea, chiar dacă sunteți la film, însă sub nici-o formă să n-o săruți!

| David1994 a răspuns:

Scoate-o la film happy Cumparai o floare un trandafir dar oferail in public! Asta e smecheria la fete, ofera-i trandafirul in public sa fie vazuta de mai multe persoane, si mai bine daca il oferi langa prietenele ei, pentru ca daca e singura si nu vede nimeni trandafirul e degeaba crede-ma! Cat despre sarut, vezi cum decurge seara daca e incantata si tu simti ca ii place de tine "GO FOR IT " incearca fara retinere!

Daca te respinge nu te descuraja mai incearca si alta data, daca te respinge iar nu-i nici o problema mai sunt cam 4 miliarde de femei pe lume happy
Sfatul meu : Sa nu te descurajezi niciodata daca o sa fi respins

| planor a răspuns:

Deci sub nici o forma floare. Poate sa creada ca esti prea obsedat, si chiar daca i duci o floare ce i zici? Oricum faza cu sarutu ar fi buna da la sfarsitul serii ar fi cel mai bine.Bafta!

| CosmiMss a răspuns:

Sunt sigura ca stii cum sa abordezi o fata din spusele tale, dar sfatul meu ar fi acela de a nu face "pasul" asta asa de rapid, adica mai intai cunoaste fata mai bine. Faceti plimbari lungi prin parca in care sa vorbiti cat mai mult despre vietile voaste. Apoi planul tau ar fi perfect si asa si planul cu sarutul ar merge odata ce o cunosti mai binewinking

| aalexandraak a răspuns:

Nu face rau nimanui daca incerci. daca nu te refuza continua. peste 2-3 intalniri dui si o floare. apoi nu strica daca ii duci si ciocolata. apoi treci la cadouri mai scumpe. dar ai grija ca daca ii duci mereu se invata rau si va sta cu siguranta cu tine doar pentru cadouri! sper ca ti-am fost de ajutor!