| NYØ2002 a întrebat:

Taica-miu are un prieten care are o fiica mai mare ca mine cu aproape 1an si vrea sa o aleaga pentru mine.E frumusica fata dar e nasol ca este cantareata de populara si manele(solista etx.)Ea e la scoala de muzica(Liceu)si cred ca o sa faca facultate cred.Dar faza nasoala e ca taica-miu e lautar si eu nici nu vreau macar sa il aud cu populara si manelele. Eu sunt cu Trapp-ul(Ian,Azteca, Nane, Satra etc)Eu sunt din mun. Husi jud Vaslui si fata sta intr-un sat pe langa Iasi. Taica-miu vrea sa stau acasa pentru ca o sa imi ramana mie, adica sunt singur la parinti.Si eu vreau sa locuiesc in alt oras pentru ca orasul meu e mic.Si nu vreau ca sa stau acasa cu parintii pentru ca stii momentul cand faci sex cu iubita si intra parintii in camera? Si daca fata aia ar fi impreuna cu mine ar face formatie cu taica-miu si nu mi-ar placea sa ma bata toata ziua cu orga in cap. Apropo eu am 17 ani si 5 luni si fata face 18 ani peste cateva zile sau o luna.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Emigreaza, baga 1000€ la saltea in fiecare luna & iti cumperi apartament unte iti arde fofoloanca ta

| mentholinks a răspuns:

Esti tigan sau cum adica sa-ti aleaga taicatu?

| NYØ2002 explică (pentru mentholinks):

Nu sunt tigan, adica nu imi alege taicamio.Arata bine fata, daca vreau sa fiu cu ea sau invers e ok.

| NYØ2002 explică (pentru mentholinks):

E mai complicat nu ca la tigani

| Emma30555 a răspuns:

Sunteți cam tineri sa va căsătoriți, de ce părinții voștri țin sa ca cupleze doar n au întrat zilele în sac. Nici nu contează dacă sunteți romi sau nu, tot aia e. Ideea e ca tu ai alta mentalitate fata de ei, trebuie sa te gândești ca dacă părinții vostri va fac cunoștință și o sa ai o relație cu fata aia va fi greu apoi sa renunti, dacă vrei sa pleci la facultate într un oraș mare cunoști și altfel de viata, trebuie sa vorbești cu tatăl tău sa ii explici gândirea ta. Ești un adolescent încă, vorbește despre asta cu ai tai

| NYØ2002 explică (pentru Emma30555):

Am spus ca vreau sa ma casatoresc cumva? Pe la 20 si ceva de ani in colo.In al doilea rand nu fac facultate ca nu iau bacul?
Nu ar fi rau sa fiu impreuna cu ea dar chestia nasoala este ca daca ea o sa faca facultate o sa stea departe de mine si cu cine mai ies eu in oras? Vad eu ce o sa fac

| Stropdeploaie a răspuns:

Pai daca pleci.e posibil sa te deszmosteneasca!laughing)

| PegassiDoctorulThau a răspuns:

Noroc! Nu cred ca suntem acum 50 de ani sa îți aleagă părinții nevasta sincer. Nu ai specificat dacă sunteți romi (de obicei acolo se mai aleg fetele), no ofense. Suntem în 2019 și nu o sa funcționeze o relație de acest tip. Dai pace tatălui tău sa creadă ce vrea și tu găsește o fata care sa îți placa ție. Te sfătuiesc sa pui piciorul în prag, pana la urma este viata ta și o trăiești cum vrei.
Mult succes!

| NYØ2002 explică (pentru PegassiDoctorulThau):

Adica nu mi-o alege el. Apropo nu suntem tigani. Daca imi place fata si ea pe mine nu e nicio problema. Oricum pot sa mi-o aleg si singur.Da nu cred ca mai gasesc o fata ca ea.Eu am vazut la televizor pe internet cum parinti sau bunici pune un anunt in ziar:Fata mea cauta sa se marite cu un baiat de familie buna.Asta e cu totul altceva