| anonim_4396 a întrebat:

Salutare toată lumea!
Vreau sa îmi răspundeți serios la următoarea întrebare pe care o voi adresa, deoarece aș dori sa știu dacă există vreo problemă.
Este normal la 12 ani aproape 13 ani ca penisul in stare flască să aibă 6 cm si in stare erectă 10 cm aproape 11 cm?
Mulțumesc!
Scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este o marime normala a penisului in cele 2 stari pentru cei de varsta ta.Tu de abia de acum vei incepe cresterea si maturizare. In urmatorii 7-8 ani toate partile corpului tau se vor mari, alungi si transforma pentru a ajunge la marimea lor finala fireasca, iar printre acestea se afla si penisul tau care va creste obligatoriu cativa centimetri si se va incadra cel putin in marimea medie de 14-16 cm caracteristica rasei caucaziene (albe).Sa cresti mare si sanatos.

9 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Păi... tatăl tău de cât îl are?

| corbulalbrosu a răspuns:

Multumesc si iti doresc si tie la fel.Sa cresti mare si sanatos.

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti curioasa nebunatico? laughing

| Drolja a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Eu sunt aici să ajut dezinteresat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Si eu. Imi cer scuze daca nu ai savurat remarca.pa,pa

| mihai69 a răspuns:

Da. Fii pe pace, că mai crește.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta asta este mai mult decat normal.

| gab0ru a răspuns:

Da, la anii tai. Cu timpul o sa creascawinking.