| HabarnamJK a întrebat:

Acum cateva zile i-am dat mesaj unei potentaile iubite. I-am spus ca o iubesc... Dupa ce i-am spus, mai exact de aseara... Ea nu mi-a raspuns. Si, de aseara, parca am un nod in gat. Imi ia respiratia uneori

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu spui "te iubesc" inainte ca macar sa fiti prieteni?
Probabil ca ai speriat-o cu atitudinea asta.

| HabarnamJK explică (pentru Violleta2022):

SUNTEM Prieteni din a II-A

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai asa de odata? Ea dadea semne ca te place? Sa nu fi parut ciudat.

| Emilian65 a răspuns:

Nu stie ce sa iti raspunda da sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai luat-o prea tare... întâi ar fi trebuit să o cunoști bine, apoi declarațiile de genul.

| HabarnamJK explică (pentru anonim_4396):

O stiu. E colega cu mine de 5 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru HabarnamJK):

Atunci poate ai intimidat-o... Vă mai întâlniți voi și o să vezi cum reacționează în prezența ta. happy

| HabarnamJK explică (pentru anonim_4396):

PAI eu nu mai pot respira. Nu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru HabarnamJK):

Poate nici ea. Poate i-ai tăiat respirația cu această declarație bombă. laughing

| HabarnamJK explică (pentru anonim_4396):

Mor

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai acum asa este, direct, fara discutii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Să îi admirăm, totuși, atitudinea... băiatul știe ce vrea, nu e papă-lapte. big grin