| alexsev a întrebat:

Acum ceva timp m-am certat cu o fata pe care o placeam mult si ea ma placea si tot asa etc... tineam mult la ea. cearta a pornit din vina ei (pe scurt vineri seara vorbisem cu ea si a spus ca nu se duce in club. iar eu duminica sa vad pozele postate pe pagina de fb a clubului). Dupa ce am vazut vreo 2 poze cu ea ..nu am fost chiar asa de afectat. dar cand am vazut a 3 a poza tinandu'se cu unu in brate sincer mi'au dat lacrimile laughing. (ala avea undeva pe la 25 de ani. ea 16 eu 17) Imediat dupa aceasta nu am mai discutat cu ea dar nu i'am spus motivul ..probabil ca si'o fi dat seama thinking ..Acum as vrea sa ne impacam ..nu ma simt prea bine sa trecem unul pe langa celalalt si sa ne vedem de drum. CE MI'ATI SUGERA

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-i spui ce anume te-a suparat. nu cred ca e mafalda si nici nu are veleitati de mama Omida sa-si dea seama ce ti-a trecut tie prin cap si inimioara. oricum, a fost urat din partea ei si ar trebui sa-si explice gestul. sa te comporti matur si sa ii explici foarte clar ca tie iti place de ea, dar nu accepti escapade de genul asta.

| DjYeti a răspuns:

Eu iti sugerez sa o ierti de data asta..cu totii gresim si poate neah. i-a scapat astalaughing Pune-te in situatia ei si poate asa vei intelege mai bine situatia. Daca nu e prima data cand o "prinzi" facand asa ceva atunci eu zic sa o lasi balta..ramaneti doar prieteni si atat. Eu unul asa as proceda.happy Succes!

| catalin02 a răspuns:

Pai eu ti-as sugera so ierti daca o iubesti cu adevarat

| alexsev explică:

Totusi eu imi doresc sa o iert happy dar ea nu a dat nici un semn ca ar fi afectata de chestia asta sau macar sa ma intrebe..si pana la urma urmei nu imi place sa ma rog de nimeni si nu ma las calcat in picioare. Dupa ce ca ea a facut ce a facut tot eu sa ma duc sa ma rog de ea "hai te rog iarta'ma eu sunt prost ca m-am uitat pe site nu?" asta sunt eu ..asta e ..imi pare rau ca tineam enorm la ea ..am crezut ca e persoana aceea de care am nevoie sa ma intelega sa imi fie aproape.oh go on ..pe masa in c*r laughing)) Noi sa fim sanatosi! laughing)