| alexsev a întrebat:

Acum ceva timp m-am certat cu o fata pe care o placeam mult si ea ma placea si tot asa etc... tineam mult la ea. cearta a pornit din vina ei (pe scurt vineri seara vorbisem cu ea si a spus ca nu se duce in club. iar eu duminica sa vad pozele postate pe pagina de fb a clubului). Dupa ce am vazut vreo 2 poze cu ea ..nu am fost chiar asa de afectat. dar cand am vazut a 3 a poza tinandu'se cu unu in brate sincer mi'au dat lacrimile laughing (ala avea undeva pe la 24-25 de ani. ea 16 eu 17 ). Imediat dupa aceasta nu am mai discutat cu ea dar nu i'am spus motivul ..probabil ca si'o fi dat seama thinking ..Acum as vrea sa ne impacam ..nu ma simt prea bine sa trecem unul pe langa celalalt si sa ne vedem de drum. CE MI'ATI SUGERA?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Nu, da-i papucii urgent! Nu merita sa mai ai vreo legatura cu ea.

2 răspunsuri:
| Maddutza96 a răspuns:

Pai, incearca sa-i spui motivul pentru care ai evitat-o, dar spune-i intr-un mod linistiti, calm. Daca vrei sa te calmezi inainte de a vorbi cu ea, iti recomand sa asculti putina muzica barocawinking. Apoi, in timp ce vorbesti cu ea, incearca sa-ti pastrezi calmul ca sigur o sa explodezi de gelozie.

| ștefiiiiiiiiiiii a răspuns:

Pai... si mie mi s`a intamplat asta si mi-a parut rau dupaia.Deci eu zic asa: Cand o mai vezi ii spui " Buna! " daca nu te baga in seama si pleaca prinde`o de mana sau de ce apucilaughing ea in momentul acela a sa se opreasca si a sa zica ceva de genu :" Ce vrei?" Si tu i vei zice:" Poti sa imi spui si mie de ce ne-am certat si nu vb cu mine?" si ai sa vezi ca o sa mearga mult mai usor incearca sa fii tu cu ea poti sa vb deschis cu ea. Ma rog parerea mea eu sunt fata si cam asa gandesc fetele in general cand sunt indragostite adica incearca sa iese in evidenta si sa li se ceara scuze laughing cum opservi suntem putin maleficelaughingwinking bafta!