| Mariusregelefemelelor a întrebat:

Am 13 ani și de curând mi-am dat seama că sunt gay. Am un coleg în clasa care îmi place foarte mult, oare el ma place? Cand sta in banca cu mine ma mangâie pe craci si ma pipaie pe fund. Cum sa scap problema asta, !

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Frumos limbaj! Inca esti in crestere, asa ca nu poti trage concluzia asta.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, poate ti se pare si ala se joaca, sau e si el, putin altfel. Suntei inca la anii cautarilor si experimetarilor. Mai e destul timp sa se schimbe totul sau sa descoperi ca sunteti bisexuali, de fapt, sau ca sunteti normali, si o sa muriti dupa fete curand.
Homosexualii au mai multe cauze pentru care se manifesta asa, principalele 2 fiind ca asa se nasc, iar altii devin, din varii motive circumstantiale, etc.
Dar Femeia ne este data complementar, si e pacat sa schimbi macazul, fara sa stii ce super poate fi cu Ea!
Daca te deranjeaza, vorbeste cu el si lamuriti, si pleaxa de langa el, cand incepe cu astea, ca o sa inceapa lumea sa observe si apoi?!
Gaseste o fata faina cu care sa ai o relatie si ai sa vezi ce fain e cand te magaie ea si va sarutati!
Success!

| corbulalbrosu a răspuns:

Orientarea sexuala fiind mostenita genetic nu poate fi schimbata sau modificata si ramene la fel intreaga viata. S-a constatat ca practic unele persoane homosexuale, pot ignora sau evita tendinta/dorinta de a-si manifesta orientarea lor diferita, insa doar printr-o vointa extraordinara. Deci poti scapa doar prin vointa. Iar daca nu vei reusi, esecul nu ar trebui sa te dezamageasca fiindca la urma urmei lumea incepe sa inteleaga sa priceapa si sa accepte ca nu este un lucru imoral, gresit sau rusinos sa ai o orientare sexuala diferita de cea majoritara. Multa sanatate!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu are absolut nici-o legatura cresterea cu orientarea sexuala, fiindca orientarea sexuala a fiecarui individ reprezinta o CARACTERISTICA GENETICA INASCUTA si nu asa cum ti-a transmis cu totul gresit "stimabilul domn" darrio2007. rolling on the floor