| Hermione00 a întrebat:

Am o problema care m-a cuprins cu totul...Un baiat Silviu din clasa a 6-a ma place dar ma enerveaza ca ma pipaie pe unde nu trebuie.Cum sa scap de el?

1 răspuns:
| DaNeo a răspuns:

Spune-i calm sa te lase in pace daca te place sati arate in alt fel nu ca si cum ai fi o jucariewinking
nu cred ca te place daca in loc sati zica ceva el prefera sa te pipaie in zone mai intime(pentru tine) eu cred ca are fanteziilaughing
dai oricum spune-i calm sa te lase in pace dar ai grija ce ton folosesti sa nu creada ca esti sarcastica sau ironica pentru ca ii dai alt inteles si anume cati place ce face...
dar daca nici asa nu te lasa in pace nu stiu ameninta-l sau spune-i ca-l zici la dirig(a) sau parinti