| RAY a întrebat:

Daca fetele ar oferi sex asa usor ca si barbati oare ar mai exista relatii de lunga durata?

28 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur. Dacă doi reușesc să formeze un cuplu perfect „acordat" în ceea ce privește și sexul, dar și restul chestiilor care leagă un cuplu, vor rămâne împreună - nu vor mai căuta nici sex, nici alte relații.

| RAY explică (pentru mihai69):

Repet fetele ofera sex usor ca in cazul baietilor?

| mihai69 a răspuns (pentru RAY):

Nu repeți - prima dată ai pus un DACĂ înainte.

| Hammurabi a răspuns (pentru mihai69):

Câte cupluri de genul ăsta ai cunoscut? Pe bune.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Nu am cunoscut, in fapt studiile spun ca dintr o 100 de fete doar 2, 3 ar face sex cu un necunoscut iar invers peste 80%

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Femeile nu oferă, ele obțin.

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Și majoritatea obțin destul de ușor. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Plus ca asta vine cu multe avantaje

| mihai69 a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu cu soața de-o pildă.
Dar am mai cunoscut și pe alții.

| Hammurabi a răspuns (pentru mihai69):

Felicitări. Toată stima.
Sper să mi se întâmple și mie.

| Freya1 a răspuns:

Da.
Exista fete care ofera sex usor si tot le-a luat cineva

| Hammurabi a răspuns:

Fetele oferă sex la fel de ușor ca și bărbații, numai că o fac mai discret și mai selectiv.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Unele man, dar majoritatea vor o relatie

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Și bărbații fac la fel. Dacă au șansa să se culce cu o tipă care le place, mai vor și a doua oară și a treia oară iar apoi o vor numai pentru ei. Și încep să o păzească. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Vrei sa spui ca conceptul de monogamie e genetic nu cultural?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Cine a zis de monogamie? Un bărbat și dacă ar avea 5 femei, sigur le-ar vrea numai pentru el. Aici e vorba de proprietate. Ce e al tău e numai al tău. Nu vrei să împarți cu nimeni. Nici femeia, nici tractorul, nici locul de parcare... nimic. Nu așa se întâmplă?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Intrebarea mea e fetele ofera sex usor da sau nu?, hai sa nu intram in alte subiecte

| sofisis a răspuns:

Normal ca ar exista relatii de lunga durata.Nu are nici o legatura una cu alta pentru ca nici o fata/femeie care nu mai e virgina, nu te pune sa o curtezi si sa o astepti 6 luni inainte sa se culce cu tine. Dupa 2-3-5 intalniri iti cedeaza. Deci chiar nu inteleg de ce spui ca fetele nu ofera sex decat greu.

| mentholinks a răspuns:

Fetele ofera chiar mai usor sex decat barbatii doar ca nu stiu acestia ce si cum sa faca.

| Emma30555 a răspuns:

Probabil ca nu. Fetele nu se oferă ușor pentru ca ele vor cumva sa simtă ca au o valoare sa fie cucerite. Dar se întâmplă să ofere mai ușor decât ai crede când cineva le pica cu tronc sau când sunt și ele de mult timp singure. Depinde de fiecare nu e o regula. Dar într adevăr fetele se lasă mai greu. Bărbații nu prea sunt selectivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele ofera sex prea usor, asta e problema dar nu la toti barbatii. Daca ai dato-n bara si nu ai reusit repede esti out, asa ajungem in zona priteniei si nu mai iesim cu acele fete.

| alexwahl a răspuns:

Crezi ca fetele sunt superioare noua? Parca spuneai ca esti nepatat.

| RAY explică (pentru alexwahl):

Ele dau viata man

| alexwahl a răspuns (pentru RAY):

Dar nu si fara tine.

| RAY explică (pentru alexwahl):

Gen fecioara maria

| alexwahl a răspuns (pentru RAY):

Tinere,unde duci discutia...

Răspuns utilizator avertizat