| DaniDaniel877 a întrebat:

Salutare tpu.Am 17 ani și sunt in clasa a10-a,la liceu.Azi a reînceput să îmi placă de o fata de la mine din clasa și numai la ea îmi stă gândul efectiv.La început de liceu,am întrebat-o pe mess daca are iubit și mi-a zis că are,cred că la mișto că după s-a pus sa le zică și la alții că am vorbit eu cu ea și au început sa rada și vă dați seama că nu a fost ok pentru mine. Dar acum mă simt pregătit și as vrea sa îi spun ce simt pentru ea, poate s-a mai schimbat între timp și cine știe. Ziceam sa îi dau vineri mesaj și să îi spun totul, dar mă gandeam sa incep din seara asta macar sa o întreb dacă vrea sa ne cunoaștem mai bine și vineri îi spun că o plac mult.Voi ce ziceți sa fac? Ajutati-ma, va rog

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Mergi și spune-i ce simți cu adevărat pentru ia în realitate nu mesaj nu snap chat nu insta nu Facebook nu mesaj nu tiktok mergi cu curaj iați inima în dinți și spune-i ce simți pentru ia cu adevărat lasa fric și nu aștepta mâine sau sa fie orice alta zi poți merge chiar și acum sa-i spui adevărul ce simți pentru ia cu adevărat.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca tu esti ca turcii, fata ti-a spus NU si tu vrei sa-i mai spui odata, de ce?
Nu ai inteles de prima oara ca este deja intr-o relatie cu altcineva, iar tu ai fost refuzat? Sau esti incapabil sa intelegi un refuz?
Fii cu bun simt si retrage-te, fiindca raspunsul ei a fost clar si definitiv, mai ales ca a ras de declaratia ta cu altii, semn ca nu te place si nu-i pasa de tine.

| 1997onur a răspuns:

Și nici mess lasa mess ăla du-te in realitate și spune-i ce simți cu adevărat pentru ia asa cum ști tu cu adevărat cine ești tu cu adevărat cu bune și rele asa cum poți tu și ști tu mai bine.

| CIaudiu a răspuns:

rolling on the floor