| Artemis a întrebat:

Recent am facut si eu "pasul cel mare" adica m-am dezvirginat. Ce dereglari apar la menstruatie? [Daca o faci protejat]

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

In functie de organism.Se poate schimba data menstruatiei. sau pot sa nu apara schimbari

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Barbie s-a dezvirginat?batting eyelashes
Scz dar dupa nickname-ul tau pare ca esti cam micahee hee.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Stiam ca ai data fixa dupa ce ai facut'o si numai esti virginabig grin big grin

| SweetCandy a răspuns:

In functie de organism, daca aveai menstruatie reglata inainte...sunt multi factori care influenteazabig grin ideal ar fi sa faci o vizita unui medic ginecologhappy, dasi stiu ca exista teamastraight face

Ai grija in continuare, acum ca ai devenit "femeie"!

| didu194 a răspuns:

Se poate deregla menstruatia.
Dar asta depinde de organism.

| Artemis explică:

Mersii de raspunsuri love struck celor care chiar au luat in serios intrebarewinking si BlackStar Nu sunt asa mica pe cum crezi dupa nicknamewinking Am aproape 16 ani doar problema este ca imi place foarte mult rozul happy! Sunt fete cu astfel de nickname`uri de peste 18 aniwinking Nu merita sa judeci o persoana doar dupa ce ii place, sau mai bine spus,, nu judeca o carte dupa coperta ''