| anonim_4396 a întrebat:

Am început clasă a 9-a de 2 săptămâni și îmi place de o colega. Credeți ca ar trebui să îi spun ca o plac de acum sau să mai aștept câteva saptamani /o lună să ne cunoaștem mai bine?

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, e destul de devreme sa ii spui ca o placi, stai cu ea şi afla cat mai multe lucruri despre ea. Dupa ce ai facut asta, invit-o undeva, la o pizza, la o ingheţata, etc. Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu-i spune încă. mai întâi cunoaşteţi-vă și apoi vedeți cum decurg lucrurile.