| AndreyAey a întrebat:

Am o buna amica care locuieste in Dumbravita si eu locuiesc in Ghimvav(amandoi suntem din BV)ne-am spus pe mess ca ne placem mult(nu ne-am vazut niciodata fata in fata dar am vrea)ce sa fac sa-ii cer prietenia sau nu?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Doua statii cu personalul si tu stai pe mess?
Eu, in locul tau, as face o plimbare la disco vineri seara in Dumbravita si as vedea-o.Si nu la ore foarte tarzii ca lumea e prea colorata in zona si sa nu-ti faca probleme!
Ia-ti un prieten si fa o plimbare,cunoaste-o mai intai, da-l naibii de mess, nici 10 km nu va despart!
Hai, pune la punct amanuntele!

| Emazio a răspuns:

Nu,relatiile la distanta nu dureaza