| Caus_Styvan_1992 a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare deja de 9 ani ma stiu cu o fata doresc ca noi sa fim impreuna o iubesc enorm de mult. Ea tot ma place dar parca o incurca ceva ca sa fim impreuna. Ce parere aveti, cum sa procedez si ce sa fac mai concret? Pentru cel mai ingenios raspuns ofer funda mersi de atentie

Răspuns Câştigător
| vitbsk a răspuns:

Înceacă să afli ce e acel ceva care o încurcă. Poate fi un blocaj emoţional, pot fi multe lucruri. Ideea e că dacă afli sursa neîncrederii ei, ai şti ce ai de făcut.

1 răspuns:
| Ro0oBerT a răspuns:

1. Se poate sa ii placa de alt baiat mai mult
2. Ii este rusine sa iti spuna ca te iubeste si se comporta astfel.
3. O infuenteaza cineva.
Acestea sunt parerile mele.