| Mri_Aditzu_1999 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor! Cum procedez sa pot sa ma inscriu la scoala profesionala? Doresc pasii! Mersi mult, cat mai repede raspuns OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii în "Broşura admiterii 2015" ( pag. 82/80 ) de la linkul :
http://ismb.edu.ro/......mitere.pdf

O Broşură similară ai primit şi tu :)
Ai detalii în ea...

Toate cele bune.

| Mri_Aditzu_1999 explică (pentru bursuc001):

Mersi big grin

| bursuc001 a răspuns (pentru Mri_Aditzu_1999):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Pai incearca sa cauti saitul liceului, iar daca nu apar acolo informatii privind inscrierea ia un numar de telefon si suni la secretariat si acolo iti va spune ce acte necesita inscrierea ta la aceasta scoala profesionala sau liceu tehnologic.