| FreeLord957 a întrebat:

Am o intrebare. Sunt in clasa a VII-a si imi place de o fata, dar m-am cam blocat. I-am dat cateva mesaje pe FB (ca prietenii) si m-am blocat, i-am spus ca imi place de o fata din Spania (vin din Spania sa stiti) si cumva vreau sa stie ca o plac fara sa spuna la colegele ei. Ea este foarte,, baietoasa" sa stiti, cred ca poate sa tina un secret, eu vreau sa stiu daca ma place si ea sau nu, dar ma tem ca daca o intreb si nu ma place o sa rada de mine si o sa stric prietenia.
Help me please!
PS: Sunt putin mai mic decat ea la varsta, dar sunt foarte inalt si matur.

Răspuns Câştigător
| Daiana03 a răspuns:

Nu e mare lucru sa iti placa o fata, dupa parerea mea este absolut normal, doar nu vei fi atras de un baiat... laughing straight face Eu zic sa ii spui, pana nu e prea tarziu, pentru ca poate isi pierde interesu fata de tine deoarece nu ii dai nimic de inteles. Daca te va placea, iesiti impreuna la un suc, ceva idk, daca o sa iti zica ca mai bine ramaneti prieteni sau chestii din astea nu devenii insistent, pentru ca e foarte enervant, si pur si simplu acceptai dorinta. Bafta :*

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai venit din Spania, sigur ca te place, dar in afara de intreaga clasa si o parte din scoala, sigur nu va sti nimeni!

| ȘefuLaValută a răspuns:

Esti spaniol sau roman ca nu inteleg.Din Spania ai venit dar nationalitatea care e? Parintii sunt spanioli sau romani, hai sa teiau asa

| FreeLord957 explică (pentru ȘefuLaValută):

Roman, dar am stat 7 ani in Spania.