| ZozooZozole a întrebat:

Un prieten bun ma place iar eu nu il plac...
Acest gand nu imi da pace, am aflat asta de la 2 prietene comune iar nu de mult mi-a spus in fata ca ma iubeste.Ma tot gandesc la momentul cu intrebare " suprema " cum sa ii spun astfel incat sa nu stric prietenia dintre noi?
Help!
Funditaa

3 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Dacă chiar îţi este un prieten bun, va trece peste. Nu va lăsa refuzul tău să vă strice prietenia.
Trebuie să îi spui adevărul, oricât de dureros ar fi. Dragoste cu sila nu se poate.
Numai bine!happy

| ZozooZozole explică (pentru MadRaven):

Mersi mult de sfatwinking

| Sweeeetyy a răspuns:

Orice s-ar intampla intre voi nu trebuie sa ii ranesti sentimentele. Explicai baiatului tot ce simti, iar daca el te iubeste cu adevarat prietenia voastra nu se va destrama. Haide curaj, succes :*