| Franklin_Jack_1980 a întrebat:

Salutare TPU am o problema cu o fata deci eu am schimbat scolile (nu am ramas repetent) si am intrat intr-o clasa noua. Fata aceasta (este foarte frumoasa si desteapta) a fost prima care a vorbit cu mine dupa care m-am impretenit si cu ceilalti, ea a inceput sa imi dea semne (se uita la mine in timpul orelor, cand jucam eu fotbal voia sa joace si ea desi si-a rupt de 2 ori mana asa si multe altele) iar intr-o zi mi-a spus ca ma place printr-un bilet unde a scris cum ca ma place si vrea sa mergem la un film. M-a luat total nepregatit si cand am ajuns in fata ei am inghetat (regret enorm asta) ea mi-a spus sa arunc biletul la gunoi ceea ce am si facut dupa 3 zile cand s-a facut frumos afara am invitat-o sa iasa cu mine, dar a spus ca nu vrea sa ma raneasca, dar nu ma place si dupa asta tot imi face semne (odata mi-a spus sa ii cumpar flori si ma atinge neconditionat) ce sa fac? Ea ma place dar nu ma place? Si eu o plac dar nu am curajul necesar pentru a face ceva, dar am sa incerc ma poate ajuta cineva si sa imi dea sfaturi?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

La 36 de ani iti faci astfel de probleme?

| vocea a răspuns:

Daca ea nu te place frate renunta nu o atragi daca incepi cu milogeli o pierzi sigur singura sansa e sa nu o mai suni si na nu o mai stresezi las-o sa vada ce pierde nu ii arata tu merge cu orice femeie

| seth2016 a răspuns:

>> Ea ma place dar nu ma place?

Nici ea nu stie. Da' ii place sa se joace. Nu vrea sa te raneasca, dar o face.

Mai bine vezi de ale tale si imprieteneste-te cu o fata care isi doreste un prieten, nu o jucarie.

| Mamaievacamilka a răspuns:

Ba. Fetele de genu sunt Termenate dupa respectivul. Nu recunosc cel mai evident lucru fiindca au impresia ca cineva o sa rada de ele. Eu zic sa incerci. Daca nu merge, asta e.

| Franklin_Jack_1980 explică:

In primul rand am 15 asta este un cont fake motivele mele : P

| CapitanuRazer12 a răspuns:

Telenovela