| Iumsy a întrebat:

Imi place enorm de o fata si am invitat-o la un suc, la care ea a spus "ok, dar sa ii invitam si pe ceilalti din gasca". Raspunsul m-a facut confuz, nu vrea sa iasa cu mine? Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Pai, daca ne luam dupa ce simte o fata as zice ca ei ii era teama sa iasa doar cu tine... daca iesiti impreuna cu gasca nu va fi nici o problema chiar mai simplu iti vei da seama daca te place sau nu.Adica vei vedea in locul in care sta... Daca doar te place ca prieten va sta langa tine, daca sta pe stanga sau pe dreapta mesei nu te place, dar daca se aseaza in fata ta te iubeste.Mult succes!

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ba da. Dar nu vrea sa iesiti numai voi doi. pai mai bine iesiti mai multi.pentru ca ea nu vrea numai voi. vrea sa fiti mai multi.si asa o poti cunoaste mai bine

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Nu cred ca nu te place doar ca poate are nevoie de cineva sa o aduca pana la tine(si eu fac asa des si nu insmena ca nu-mi palke tipul doar ca dupa aceea poate se face mai cu tupeu si ea itit va da intalniri ai sa vezi sper sa mearga:X

| 16.laura.16 a răspuns:

Exista doua interpretari: fie nu a inteles ca vrei sa iesiti doar voi doi, fie este foarte timida si nu se simte pregatita sa stea singura, doar cu tine,
Explica-i ca vrei sa iesi doar cu ea...Sau, vorbeste cu cei din gasca voastra sa nu se prezinte la iesire pentru ca astfel sa ramaneti doar voihappy

| Moni. a răspuns:

Incearca sa o faci sa realizeze care este pozitia ta fata de persoana ei.Si daca si ea te place inseamna ca ii ie rusine sa iasa numai cu tine.:p
Succes! Nu ai nimic de pierdut, numai de castigathappy
Si incaz de un esec, nu fi trist, macar stii ca ai incercat si nu stai sa ta gandesti ce s-ar fi intamplat daca as fi incercat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te place dar e un pic timida sau nu vrea sa isi excluda prietenii desi asta e cam aiurea, incearca sa te oferi sa o conduci acasa, sa o mai inviti la o inghetata si sa afli de la prieteneleei cat mai multe despre ea si asa ai s-o cuceresti si cred ca si ea te place