| Davidutssss a întrebat:

Am si eu o problema x_X
Am 15 ani. ma rog, am o fata`n scoala este clasa a VII-a, mentionez ca sunt clasa a VIII-a si n`am ramas repetent, numai ca sunt dat cu 1 an mai tz la scoala ^^. Problema ar fi urmatoarea:
Pana acum toate fetele, ele mi-au dat semne ca ma plac, dar acum este diferit. fata asta ma rog. imi place de ea si ei de mine. i-am spus lucrul acesta, dar n-am curajul, sa o intreb daca v-a vrea sa fim prieteni thinking ..Si daca o sa-i spun. mai mult ca sigur va spune Da, pentru ca si ei ii place de mine, a recunoscut. dar stiti cum sunt "colegii",, in privinta mea nu se pun probleme laughing, dar cum as face in asa fel sa nu rada de ea. sau ma rog. acum se rade din orice, sau se gaseste motiv pe ras.
Funda ^^

Răspuns Câştigător
| Alexis12 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fii cu ea iar in caz ca o sa se rada de voi nu bagati in seama in dragoste doar voi doi contati dar in cazul in care rad de ea si ea se simte prost arata ca tu esti langa ea si ai grija de ea astfel nici ei nu vor mai face glume.hope that helps.

| Davidutssss explică (pentru Alexis12):

I-am spus, mi-am calcat pe inima si am facut-o, si ma simt mai bine acum. oricum ce v-or spune ceilalti putin imi plasa.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca ai fost dat tarziu rau la scoala.

| availablehandyman a răspuns:

Daca i-ar place cu adevarat de tine nu ar trebuie sa o intereseze de ceilalti! incearca sa fi si tu mai indraznet si spune-i!

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Fiti in acel moment doar voi 2 asa va fi un soc pentru toti si nimeni nu va radewinking scucces si. pana la urma nu coteaza ce zic altii ci ceea ce simti tuwinking

| DeDeutSsSa a răspuns:

Daca te iei dupa ce zici colegii atunci nu e bine! Cel mai bien e sa nu te intereseze ce zic colegii ca pana la urma ei is buni doar de misto! Pur si simplu vorbeste cu ea si lasa colegii ca ei alta treaba nu au oricum!

| Eduardoo10 a răspuns:

Scuze ca intreb dar tu esti fata si ea e fata si ati vrea sa fiti impreuna sau mi se pare?

| Davidutssss explică (pentru Eduardoo10):

Nu, sunt baiat ^^

| ComanRadu a răspuns:

Omule fa tu primul pas... spune-i scurt si la obiect. Daca rade e clar ca si ea e emotionata si n-are curajul sa tzio spuna in fata. fi baiat destept si fa primul pas big grin