| forzastelistii a întrebat:

..
Cine imi poate spune si mie niste sisteme de pariuri care pot iesi sigur castigatoare?
De ex daca pun pe un bilet 6, 8, 9 meciuri ce sistem ar trebui sa folosesc
As vrea sa castig si eu niste bani din pariuri happy
Dau fundita
Va multumesc...

4 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Poti sa pui la nr de goluri, unde sunt cote mari sau incearca sa pui pauza/final, cote uriase sau doar pauza, unde toate cotele sunt in jur de 2 daca nu ma insel...si pune si tu la alte sporturi:baschet, tenis, baseball, hockey, nu doar la fotbalwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de noroc. oriqm ai s pierzi mai mult decat ai sa castigi. stiu din propria experienta

| raul_2904 a răspuns:

Decat sa joci sisteme mai bine joci sansa dubla 1x.x2...12...ai mai bine decat sisteme

| D4ryu5 a răspuns:

Sal.nu te apuca de asa ceva...si eu m-am apucat si greu mai ma stapanesc sa nu bag oricum mai mult pierzi decat castigi asta'i sigur