| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp cunosc un tip care imi place la nebunie, iar el pe mine.Tot au incercat niste colegi sa ne cupleze, dar...eu...ei bine, mi-a fost frica.la sfarsit de an, de fapt de fiecare data cand il vad, am fluturi in stomac. Azi cand faceam curatenie, am inceput sa ma gandesc la el si am avut fluturi in stomac; fratele meu a aruncat cu o bluza in mine si m-am trezit, ca in filme. ce se-ntampla, sunt indragostita?(nu sunt cu el deoarece, m-as fi certat cu jum. de scoala, pentru. ca o groaza de fete il plac). eu n-am mai fost cu un iubit si mi-e frica, nas sti ca sa fac.

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Ce-ti pasa tie de ceilalti? da, esti indragostita. si daca crezi ca faci bine, ai putea sa lasi frica deoparte si sa te cuplezi cu el.
si nu trebuie sa faci mai nimic.doar sa ii acorzi putina atentie iubitului tau, la inceput sa nu-i spui prea multe din viata ta...

bafta si curaj.happy

| rebelutzut12 a răspuns:

Ei bine dupa parerea mea ar trebui sa-i spui pur si simplu si sa nu-ti pese de restul scolii.nu conteaza ce cred ele...mie personal daca mi-ar placea o fata nu miar pasa daca lui xulescu sau lui george ar placeao.i-as spune sper ca te-am ajutat si funda:03