| FaNa1337K a întrebat:

..
Cunosc o fata, pe care o plac... la moment suntem amici.
Dar are prieten.
Sfaturi ce pot sa fac, ca sa o cuceresc? sad

7 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Las-o. Nu te băga în relații.

| Cristiann25 a răspuns:

Tu gandesti cand scrii? Cum sa cuceresti o fata care are prieten? Tie ti-ar placea ca iubita ta sa fie "furata" de altul? Dupa te plangi ca ai fost batut sau cine stie ce altceva mai grav.Ar trebui sa iti vezi de treaba ta si sa iti cauti o fata SINGURA! Salut.

| Xenya a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa te amesteci in relatia altora.
O zi buna!

| FaNa1337K explică (pentru Xenya):

Am cerut sfaturi, nu critici.

| Xenya a răspuns (pentru FaNa1337K):

Buna!
Nu am criticat, doar am spus ca nu trebuie sa te bagi in relatia celor doi.
Daca esti dispus sa astepti ca cei doi sa se despartea si apoi tu sa te poti apropia de fata este foarte bine!

| elenaborosoiu a răspuns:

TRebuie sa stii ca o fata atat timp cat are iubit, are ochi doar pentru el, mai bine ai afla daca chiar tine la el pentu ca daca chiar tine la el nu ar fi ok sa te bagi intre ei.Tu incearca sa te apropii ca prieten incetul cu incetul si toate vor veni de la sine
funda?

| FaNa1337K explică:

Am uitat sa precizez, ca relatie lor este la distanta.