| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU,de ce când penisul nu este in erecție îl pot decalota la maxim,iar când este in erecție se decaloteaza mai greu,de obicei dacă capul nu este ud abia se decaloteaza? asa pățesc eu, ofer funda

3 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Ai fimoza!

| lpavel a răspuns:

Pentru ca esti virgin! Cand il vei folosi mai mult la altceva decat facut pipi laughing atunci nu va mai fia asa...

| Hyperion7 a răspuns:

Ai fimoza.
Atunci când faci duș, întinde-ti pielea din jurul capului penisului.
Atunci pielea este mai relaxata și nu doare.
Încearcă să faci chestia asta la fiecare duș până pielea se decalotează singura.
Apropo, nu are de-a face cu virginitatea.