| Florin1103 a întrebat:

Am 15 ani și mi se decalotează greu prepuțul când penisul e în erecție și nici nu stă, se pune la loc, ce să fac?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia ca penisul tau se comporta normal. La inceput in urma primelor decalotari complete a glandului penian, preputul are tendinta sa revina la pozitia sa anatomica si anume cea de a acoperi si proteja glandul penian (capul penisului). Este cazul sa efectuezi exercitii de largire a deschiderii preputiului prin introducerea a 2 degete prin deschidere si pe urma tragerea in parti a degetelor pana apare senzatia de durere. Procedand astfel, deschiderea preputiului se va largi si decalotarea se va produce usor, fara efort. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Continuă! cu timpul va fi mai bine.

| Anonimboy17year a răspuns:

Asteapta sa mai creasca...