| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, este normal dupa prima ejaculare, penisul sa nu mai fie in erectie? Am 19 ani, iar dupa prima masturbare penisul incepe sa scada incet incet.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce se intampla cu penisul tau. Nu esti singurul baiat care trece prin asemenea momente.

| LPCTSTR a răspuns:

E normal.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Pai este ori suparat ori mort, ca l-ai strans si frecat prea tare.laughing Tinere, numai celor care sufera de priapism nu li se inmoaie si nu le scade penisul dupa ejaclare sau chiar fara ejaculare, daca incetezi stimularea prin orice mijloc, inclusiv masturbare.

| Dana1999 a răspuns:

Da e normal

| Bozgi200 a răspuns:

De cat timp te basturbezi?

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
E normal sa ii cada erectia dupa ejaculare. Daca continui cu a doua partida, vei observa ca va tine mai mult, ca durata.

| Necorici_Claudiu_1995 a răspuns:

Nu e normal du-te la doctor