| Andreiyy a întrebat:

Salutare TPU, in primul rand vreau sa rog seriozitate daca vreti sa ma ajutati. Problema mea este, daca penisul se declodeaza pielea normal vine inapoi singura? Eu cu greu o imping inapoi. nu stiu de ce sad. Cum as putea sa declodez penisul fara probleme ce trebuie sa fac? sad Multumesc frumos, O zi buna

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Penisul NU se „declodează". Poate cel mult să fie DECALOTAT.
După ce-l decalotezi, e firesc să rămână pielea strânsă sub prepuț, sau să revină numai puțin, dacă e mai largă. Trebuie s-o tragi tu la loc, dacă nu vrei să stai cu el așa non-stop. Și la început, până se lărgește puțin, într-adevăr, poate fi chiar și puțin dureros, dar nu așa rău încât să nu mai vrei s-o faci vreodată. tongue

| Andreiyy explică (pentru mihai69):

Mersi frumos de raspuns, eu cand il declodez intr-adevar ramane sub preput si cu greu o trag inapoi. sper sa nu a ceva probleme sad

| mihai69 a răspuns (pentru Andreiyy):

"De-ca-lo-tez" capisci? tongue
În afara pronunției (și scrierii) eronate, nu ai nicio problemă, stai cuminte!

3 răspunsuri:
| Adelin01 a răspuns:

Este normal adica impingi tu pielea deci e normal.sad