| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU!
Mie imi place de un baiat dar eu nu stiu daca el ma place. Astazi mi-a zambit de cateva ori si m-a intrebat daca merg acasa cu autobuzul. Credeti ca el ma place? Ce as mai putea vorbi cu el cand ne intalnim si cum as putea incepe o discutie?

7 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Dezvolta discutii cu el, pentru a-l cunoaste mai bine, altfel poate fi oricine, orice tip de om. Tie ce ti-a placut la el? Esti sigura ca nu e doar o aparenta?

| Goete a răspuns:

Daca mergi cu autobusul nu te place.
Daca mergi cu el, da

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Pai spune-i Adevărat ce simți cu Adevărat pentru el

| Anonim147943 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Mie mi-e rusine sa vorbesc cu el pentru ca daca ma vede o prietena ca vorbesc cu el ma va deranja(prietenele mele nu il suporta fara niciun motin)...

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Anonim147943):

Pai și ce treaba are prietenele tale cu el

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru Anonim147943):

Ba frate ție îți place de el da? Pai ce mai conteza ce zice alți și crede alți

| Anonim29838383 a răspuns:

Începe sa vorbești cu el, cunoaștel, învățai calitative și vezi cum este el ca și om, după ce deveniți prieteni buni și ești sigura poate poate iese ceva laughing