| Rugby93 a întrebat:

Problema mea sta in felul următor. Am avut o relație de 1 an si câteva luni, stiu sigur ca ea ma iubește si eu de asemenea. In ultimul timp au fost certuri cam dese. Am lovit-o, foarte multe la mijloc. Iar ea a decis sa ne despărțim! Am insistat foarte mult sa ne împăcăm, mi am cerut iertare pentru lovituri, i am spus c vreau sa fie bine ca o sa fiu alt băiat maturizat sa vadă altceva de la mine! A zis ca momentan chiar nu știe ce sa facă. Vrea liniște sa se poată liniști. Mai avem vreo sansa de împăcare? Păstram legătura pe net/telefon imi mai trimite cate o poza cu un obiect de al meu rămas la ea. Etc dar spune ca încă nu știe. Sa nu facă greșeala care a mai făcut-o pana acum de a-mi da șanse si sa greșesc din nou. Eu am înțeles-o si am zis sa o las sa se liniștească. Ii mai dau cate un mesaj. Voi ce părere aveți?

8 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Las-o. Cauta alta.
Ai lovit-o si asta a afectat-o.

Ori iti va reprosa mereu acea lovitura ori va fi nasol data viitoare.

| Felys a răspuns:

Daca ai lovit-o odata, o vei lovii mereu, esti violent la nervi si asta nu duce la nimic bun, ai face bine sa lasi fata in pace ca nu o meriti

| kandaraki a răspuns:

Un barbat care loveste o dra este un las si nu merita iertat pentru nimic in lume. Du-te si te loveste de 10 ori cu capul de perete si lasa in pace fata.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Stii ce merita un brabat care loveste o femeie? (in mod repetat, fara motive intemeiate de genul infidelitate) Sa dea la un moment dat de o femeie care sa-i faca fata, sa-l bata de-l usuca. Si sa-l vad eu cu ce **** mai merge ala sa se planga ca l-a batut femeia.
Fa ceva pentru violenta ta, pe ea ai pierdut-o, dar ai invatat cu asta si ce castigi cu pumnul. Sau ce pierzi.

| alexandru0sorin a răspuns:

Man cum ii dai mesajul?!? cu palma sau cu pumnul?

| BibiMilano a răspuns:

Daca ai lovit-o e grav foarte grav, ea e foarte dezamagita din cauza ta si acum normal ca se gandeste la asta poate te iubeste si de asta e confusawinking chiar de ti ar mai da o sansa mereu s-ar gandi la ceea ce ai facut

| Rugby93 explică (pentru BibiMilano):

Stiu ca e dezamagita. Am si vorbit cu ea. Imi mai trimite mesaje, poze cu ea cand e intr-un loc. Intr o zi mi-a zis ca ii este dor sa o "facem". Este genul de persoana mai golanca un pic si in același timp deșteapta. Adică lovitura ar tolerao din ce a zis ea doar ca in ultimul timp mergeau prost lucrurile certuri etc. Cand a ales sa ne despărțim i am spus ca o iubesc si ca ma voi schimba in bine.

| Rugby93 explică:

Va mulțumesc pentru răspunsuri! Imi mai da cate un mesaj la ceva timp in fiecare zi. Chiar daca nu i as da eu. Imi trimite poze cu ceea ce face sau unde este. I am spus ca imi pare rau pentru cum s-a ajuns si ca as vrea sa fie bine sa ma îndrept.