| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi s-a intamplat o chestie enorm de rusinoasa. Acum 2 zile s-a intamplat ca mama mea sa imi ceara telefonul, deoarece era nevoie sa sune pe cineva. I-am dat telefonul meu imediat dupa ce am tastat parola. Cand i l-am dat s-a deschis safari cu un site... Si mama mea nu a apucat sa vada nimic deoarece i l-am luat din mana repede, dar a apucat sa vada numele site-ului « pornhub ». Si reactia ei a fost « Pornhub? Daca iti dau una» A zis-o intr-un fel cam sarcastic. Pe mine ma tot macina gandul asta rau de tot si imi vine efectiv sa intru in pamant de rusine cand o vad... Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anamaria82726 a răspuns:

Ce sa procedezi? Iti dai seama ca si mama ta stia ce este pornhub? Toti stiu...acum nu mai ai ce sa faci. Se putea intampla ceva mult mai jenant. Nu te mai gandi la asta. De multe ori cand avem momente rusinoase ne gandim la ele mult mai mult decat o fac cei care au asistat la el. Daca mama ta nu pomeneste nimic de asta, sigur nu se mai gandeste la asta. Doar era constienta ca tu stii ca nu te-a adus,, barza,,

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ajung la vorbele la un vulpoi batran... "Nepoate, noi pe vremea lu impuscatu ne frecam cu ochii la pozele care erau lipite dresurile(dresurile pentru femei erau ambalate pe un carton, si pe cartonu ala erau niste craci de femeie)Acum voi, vedeti direct totul fara ascunzisuri.Asa ca, fi relaxat, mama ta te intelege laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i spui ca-ti pare rau de ceea ce a vazut in telefonul tau!

| asdf2kpower a răspuns:

Haha. de câte ori era să mă prindă maică-mea că mă uit la porno. Ea știe că mă uit, de aia mă întreabă și cam în ce intervale de timp mă uit, numai ca să nu intre din greșeală peste mine laughing laughing laughing

| Mihai3774828 a răspuns (pentru asdf2kpower):

Deci nu este grav?

| asdf2kpower a răspuns (pentru Mihai3774828):

Nu lol. dă labă liniștit.

| Ana268086547 a răspuns:

Depinde ce fel de parinte este. Daca este de gasca si singura problema in situatia de fata este rușinea pe care o porti atunci cred ca in cateva zile o sa iti reviwinking încearcă sa te uiti la reacțiile iei (ajuta sa confrunți pe cineva fata in fata, poti sa te mai liniștești ) pentru ca nu cred ca e suparata, mai ales mamele băieților sunt mai înțelegători cu chestii de genu happy in schimb... daca e o mama mai "naspa" atunci pregătește-te pentru niste perioade mai reci laughing desi nu pare având in vedere cum ai formulat întrebarea

| adtu53bg a răspuns:

Pai, la un moment în viață toată lumea face ce faci si tu deci mama ta trebuie sa te intelega ca esti mare(cred)