| hurts a întrebat:

Salutare tuturor! Cum credeți la ce vîrsta o fata ar fi ok sa inceapa viața ei sexuala?

11 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

17-18 depinde.

| RAY a răspuns:

Biologic cand incepe pubertatea poate sa faca sex, acuma daca o fata a facut sex la 16 ani gata trebuie stigmatizata nu, virginitatea e o prostie barbateasca

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DETALII la linkul :
http://www.tpu.ro/......mai-mul-i/

Toate cele bune.

| anonimg a răspuns:

Cand este pregatita pentru casatorie. De la 25 de ani. Si numai cu sotul ei.

| h3r a răspuns:

Nu la vârsta ta.

| Felys a răspuns:

Dupa majorat

| greyhound a răspuns:

Cand esti pregatita si la cel putin 18 ani.

| Xenya a răspuns:

Dupa 18 ani.

| BlitzLikeXd a răspuns:

De la 16 ani in sus

| Geezgirl a răspuns:

17 ani jumatate- 18 ani ( judecand dupa varste)
Eu sunt de parere ca iti poti incepe viata sexuala atunci cand esti pregatit psihic si fizic.

| elena04 a răspuns:

Cand simti ca esti pregatita pup