| agbdlkid a întrebat:

La ce virsta credeti ca merita sa se inceapa relatia sexuala?

Răspuns Câştigător
| Maria_7883 a răspuns:

Buna Nick! Sunt de parere ca viata sexuala ti-o poti incepe atunci cand esti pregatit si crezi ca esti indeajuns de responsabil incat sa iti asumi responsabilitatea(faptului in sine, o posibila sarcina, pierderea virginitatii). Bineinteles ca nici prea devreme nu este bine deoarece corpul poate ca nu este suficient de dezvoltat si poate suferi anumite modificari.Numai bine!

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 18 ani.

| Zumbalaarebeca a răspuns:

La fete ar fi ok pe la 17-18 ani dar din pacate foarte multe fete isi incep viata sexuala foarte devreme si cu baieti total nepotriviti, la baieti 16-17ani ar fi ok atata timp cat simti ca iti doresti tu lucrul asta nu prieteni care de obicei au o influenta destul de mare si de multe ori luam decizi doar pentru a parea cool in fata prietenilor ceea ce e total gresit.

| AdinaCrissa a răspuns:

La o fata, dupa parerea mea, ar trebui sa se intample dupa 18 ani

| ofataoarecare a răspuns:

Parerea mea este ca atunci cand gasesti persoana potrivita si care sti tu 100% sigur/a ca merita si nu te va dezamagi:-);-)kiss

| 2dmv a răspuns:

Cred ca ai vrut sa zici viata sexuala! Parerea mea e ca la fete la 18ani sau cand simte din dragoste, iar la baieti la 16ani, sa experimenteze tongue

| RemaxiS a răspuns:

Man cu cat mai repede cu atat mai bine pentru tinelaughing))big grin

| gumaa a răspuns:

la 12 ani

| Cory_1336 a răspuns:

Dupa 20ani

| fr4t3ll0 a răspuns:

Cand reusesti sa faci diferenta intre "a face dragoste" si "a face sex".

| DoRaTo96 a răspuns:

Fete 16 si baieti tot 16 cred

| RaDDw44 a răspuns:

La 2 ani laughing

| RaDDw44 a răspuns:

Buna sunt an0nimu! Sunt de parere ca viata sexuala ti-o poti incepe atunci cand esti pregatit si crezi ca esti indeajuns de responsabil incat sa iti asumi responsabilitatea(faptului in sine, o posibila sarcina, pierderea virginitatii). Bineinteles ca nici prea devreme nu este bine deoarece corpul poate ca nu este suficient de dezvoltat si poate suferi anumite modificari.Numai bine!