| eusebiu27 a întrebat:

Salutare TPU, sunt f ingrijorat, stiu ca nu as avea de ce dar totusi sunt, iubitei mele ii intarzie ciclul de vreo 5-6 zile, trebuia sa ii vina si nu a venit.Toate actele sexuale ce le-am facut cu ea au fost protejate prezervativele, au fost verificate, nimic iesit din comun.Am facut sex pe data de 23, 28, 29 martie.Ciclul ultima data i-a venit in februarie pe 28 si a durata de 31 de zile.Ea mi-a spus ca o doare burta sanii, dar ciclul tot nu vine. Oare sa fie insarcinata sau vreo dereglare hormonala? va rog frumos fara raspunsuri la misto

3 răspunsuri:
| Allemando a răspuns:

Salve!
Eu cred că e doar o dereglare hormonală. Dacă sperma nu a pătruns în vagin nu are cum să fie însărcinată. Dereglările astea pot apărea dacă a luat pastile contraceptive.
Sper că te-am ajutat!